“Rapsodët n’Rap t’Sotit” në YouTube

MC Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar albumin e tyre “Rapsodët n’Rap t’Sotit” edhe në platformën YouTube.

Pas lansimit në platformat tjera digjitale, ky album me 28 këngë tani është edhe në platformën pa pagesë, shkruan Koha.net.

Të gjitha këngët mund t’i dëgjoni në këtë link.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP