Hospitalizohet Lil Wayne, anulon koncertin

Reperi Lil Wayne ka anuluar koncertin e tij në Las Vegas që është paraparë të mbahet të dielën, për shkak të disa problemeve shëndetësore, raporton TMZ.

Këngëtari u shtrua në spital në Çikago, pasi u gjet pa vetëdije në dhomën e tij të hotelit. Përkundër periudhës së tij të vazhdueshme me epilepsi, reperi thuhet se është liruar nga spitali, transmeton Klan Kosova.

Meqenëse Lil Wayne ka vuajtur edhe më parë me probleme shëndetësore, ka të ngjarë që mjekët e këshilluan atë të mos fluturonte për shkak të gjendjes së tij. Në vitin 2016, reperi ka bërë ulje emergjente gjatë një fluturimi në Kaliforni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP