Si te përgatisim pita, tortilla, durum, sufllaqe (Video)

Keni mësuar detajisht përgatitjen e ushqimeve të ndryshme?

Të këndshme për t’u parë dhe shumë të shijshme për t’i ngrënë, ju mund të mësoheni në videon më poshtë për përgatitjen e këtij ushqimi, shkruan lajmi.net.

Kushtoni kohën tuaj mësimit të përgatitjes së ushqimeve. Padyshim se në kohë ‘të vështira’ gjithçka e mësuar do të ju del si ndihmë e madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP