Këngëtares së njohur i vjedhin profilin, fansat shokohen nga fotot e postuara

Janë të shumtë personazhet e njohur të cilët kanë rënë viktimë e hakerave. E fundit që ka pasur probleme me profilin e Instagramit është këngëtarja e njohur Selena Gomez, e cila është ndër personazhet që ka më shumë fansa në profilet sociale. Aktualisht, këngëtarja ka 125 milionë ndjekës

Sapo profili i saj është hakuar, fansat janë tronditur nga fotot nudo të  ish të dashurit të Gomez, Justin Bieber, shoqëruar me një diçiturë vulgare. Postimet janë bërë të hënën në mbrëmje dhe sipas TMZ, janë postuar gjithsej tri foto të Biber të bëra nga paparacë.

Por situata është marrë menjëherë në kontroll. Këngëtarja ka çaktivizuar profilin pas fotove të postuara dhe disa orë më vonë profili është hapur sërish.

Selena duhet të mendojë për një password të ri tani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP