Shkup, do të promovohet libri “Tinguj vargjesh” nga autorja Semine Hasani

Nesër më 29 gusht, në ora 18:00, në lokalin “Libraria e Çarshisë” në Çarshinë e vjetër, do të bëhet promovimi i librit me poezi “Tinguj vargjesh”, nga autorja Semine Hasani.

Në rastin e promovimit, për librin do të flasin shkrimtari Rahim Ganiu, poeti Rrahman Hyseni si dhe shkrimtari, njëherit edhe teologu, Zekirija Idrizi.

Fjalën përshëndetëse do ta ketë autorja e librit, Semine Hasani, e cila gjatë promovimit, do të shpërndajë libra gratis me nënshkrimin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP