Ja si të përgatisni ëmbëlsirën më të kërkuar të momentit në Disney #VIDEO

Në Disney këto ditë ka shpërthyer moda e Churro-ve.  Janë një ëmbëlsirë brumi, e ngjashme me tullumbat, por pa sherbet…Nëse kohët e fundit përgatiten edhe në restorante me Michelin, nuk është çudi që kanë hyrë edhe në Disney, shkruan Class.

Në Disney ato shoqërohen me përbërës të mahnitshëm, që u japin pamjen e objekteve të përrallave…sepse jemi në vendin e duhur. Megjithatë ne e dimë që nuk është aq e thjeshtë të shkosh në Disney, por Churro-t nuk kemi pse i humbim…

Ato janë një copëz përralle kudo që të jemi, kështu që hapni frigoriferin, merrni ç’ju duhet dhe nisni të përgatisni ëmbëlsirat më në modë të kësaj kohe. E sigurt që fëmijët do jenë shumë shumë të kënaqur…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP