Vezë mbi re, ushqimi i shijshëm që po i çmend të gjithë #VIDEO

Nëse dëshironi që të bëheni popullorë në Instagram që pa nisur mirë dita, atëherë postoni vezët që do të përgatisni për mëngjes. Por duhet të jenë të përgatitura sipas modës së të fundit. Si re.

Deri në një farë vendi receta ngjason me vezët e rrahura të ëmbla, duhet të ndani të bardhat nga e verdha dhe të rrihni të bardhat sa të krijohet krem, shtoni djathë të grirë, proshutë, erëza, çfarë të dëshironi, në përfundim vendosni në qendër të verdhat dhe vendoseni ta piqni, shkruan Class.

Oh dhe mos harroni ta postoni në  Instagram mëngjesin tuaj për t’i bërë miqtë super xhelozë.

Disa ia kanë arritur tashmë dhe ndoshta do të shërbejnë si frymëzim ose nxitje për ta provuar që këtë mëngjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP