Gjendet i vdekur në Shkup një banor i Probishtipit

Trupi i një personi 78-vjecar pa shenja jete është gjetur mbrëmë në Shkup në rrugën “Anton Panov”.

Siç ka njoftuar policia, i ndjeri S.J nga Probishtipi, është gjetur nga nipi i tij. Ai në fyt ka qenë i prerë, ndërsa në afërsi të trupit të tij janë gjetur gjurmë të gjakut dhe thikës.

Hetim në vendngjarje kanë kryer ekip i SPB Shkup.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dërguar në Institutin për mjekësi ligjore për obduksion.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP