30 ditë paraburgim për vrasësin nga Velesi

Personi i dyshuar nga Velesi i cili dje e vrau kushëririn e tij dhe e lëndoi familjen e tij ka marrë 30 ditë paraburgim, njofton Portalb.mk.

Të lënduarit në rastin e djeshëm në Veles janë jashtë rrezikut për jetë.

Më rëndë e lënduar ka qenë bashkëshortja e personit tashmë të vrarë e cila ka pësuar thyerje të kafkës nga goditjet e shkaktuara, por nga Klinika e Neurologjisë informojnë se është jashtë rrezikut për jetë.

Trupi i të vdekurit është marrë për autopsi.

LEXO: Maqedoni, një person nga goditjet me çekiç mbyt kushëririn dhe lëndon familjarët e tij

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP