“New Rules” e Dua Lipës, numër 1 në Britani

Këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm me këngën e saj të fundit “New Rules”, e cila është pëlqyer mjaft shumë.

Tani, Lipa për Instagramit njofton se “New Rules” – e cila është klikuar mbi 96 milionë herë, është numër 1 në Britani në Top 50 të shërbimit për muzikë online, Spotify.

Gjithashtu, këngëtarja ka falënderuar fansat e saj për mbështetjen dhe dashurinë po i japin.

“‘New Rules’ është numër 1 në Britani në Spotify. Faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen! Më vjen mirë që po ju pëlqen! Faleminderit”, ka shkruar Lipa.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP