Shikojeni performancën e Rita Orës mbrëmë në Teen Choice Awards 2017

Rita Ora mbrëmë performoi këngën e saj më të re “Your Song”.

Kjo ka ndodhur në ceremoninë Teen Choice Awards në Los Angeles në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 Pasi ka parakaluar në tepihun e kuq, ajo është ngjitur në skenë në një performancë magjike e cila edhe njëherë tregon kapacitetin e asaj që mund të bëjë një ndër shqiptaret më të njohura në popin botëror, shkruan KultPlus.

“Your Song” është suksesi i fundit i Rita Orës, bashkëpunim ky me Ed Sheeran dhe një garancion për karrierën e Ritës në industrinë e fuqishme muzikore angleze por edhe amerikane.

Teen Choice Awards janë çmime ku votojnë adoleshentët nga mbarë Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të zgjedhur më të mirët e muzikës por edhe filmit e serive televizive. Performanca e Ritës është kjo poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP