Gjendja e rrugëve në Maqedoni

Sipas informatave nga LAMM, komunikacioni në rrugët e Maqedonisë po zhvillohet në korsi të lagura nga reshjet e shiut në vende të ndryshme të shtetit.

Këtë mëngjes ka intenzitet të mesëm të komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë qyteteve.

Në anën e Maqedonisë te vend kalimet kufitare nuk ka pritje më të gjata se 30 minuta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP