Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, do të fryjë erë me drejtim verior dhe do të jetë shumë më freskët. Paradite do të ketë reshje lokale të shiut. UV indeksi do të arrijë në 7.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 11 deri më 21, ndërsa ato ditore prej 19 deri më 29 shkallë celcius.

Edhe në Shkup do të mbajë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshje lokale të shiut.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP