Ka ndërruar jetë një i burgosur i Burgut të Idrizovës

Mbrëmë në Spitalin Shtetëror “8 Shtatori”, ka ndërruar jetë i burgosuri 46 vjeçar V.K., njofton Portalb.mk.

Sipas informatave të Ministrisë së Punëve të Brendshme, i burgosuri mbrëmë, 5 minuta pas mesnatës ka ndërruar jetë në Spital.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar në autopsi që të vërtetohen arsyet e vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP