Rastësi ose jo, këto kombinime do t’ju habisin (FOTO)

Shumica prej nesh stresohen shumë për të kombinuar sa më bukur rrobat. Kur zgjohemi në mëngjes ose kur kemi ndonjë event të rëndësishëm mundohemi me orë të tëra të bëjmë një kombinim që të bjerë në sy.

Por përveç kombinimit tonë, ndonjëherë rastësia bën që të kombinohemi edhe me ambientin ku ndodhemi. Në fotot e mëposhtme do të shikoni sesi këta njerëz janë kombinuar rastësisht ose jo me vendin ku ndodhen ose gjërat që i rrethojnë, transmeton Revista Class.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP