Real Madrid me përforcim të ri nga PSG për 15-20 milionë euro (FOTO)

Real Madrid pret një përforcim nga Paris Saint-Germain.

Thomas Meunier është pranë transferimit në Real Madrid.

E përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se mbrojtësi i djathtë i Paris Saint-Germain do të jetë zëvendësues i Danilos, i transferuar në Chelsea.

Po ashtu, ai do të shërbejë mbulesë për Dani Carvajalit, përcjell “Lajmi.net”.

Real Madrid do të paguajë 15-20 milionë euro për transferimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP