Coutinho – Barcelona, njoftim nga Liverpool (FOTO)

Liverpool ka publikuar komunikatë nga pronarët e klubit, Fenway Sports Group.

Liverpool ka insistuar se mesfushori brazilian Philippe Coutinho “nuk është në shitje”.

Në një komunikatë të publikuar nga pronarët e klubit, Fenway Sports Group, thuhej se “asnjë ofertë nuk është marrë në konsideratë”.

Coutinho ka zgjuar interesim nga Barcelona pas largimit të Neymar për në Paris Saint-Germain, përcjell “Lajmi.net”.

“Philippe do të mbetet anëtar i Liverpoolit pas mbylljes së afatit kalimtar të verës”, thuhet në vazhdim të njoftimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP