Nuk ndalet Mourinho, tani dëshiron të transferojë yllin e Tottenhamit (FOTO)

Manchester United do të ndërhyjë sërish në tregun e transferimeve.

Jose Mourinho u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës t’ia sjellin një mbrojtës të krahut të majtë, duke mos qenë i kënaqur me Luke Shaw dhe Blind.

Dëshira e portugezit është Danny Rose i Tottenhamit.

Rose në sezonin e kaluar regjistroi paraqitje të mira për Tottenhamin, duke e ndihmuar për të zënë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP