Milanit i refuzohet oferta për sulmuesin e njohur (FOTO)

Radamel Falcao nuk është në shitje.

Kjo është përgjigja që Monaco i ka dhënë Milanit, shkruan ‘France Football’.

Kuqezinjtë janë në kërkim të një sulmuesi për të kompletuar skuadrën për sezonin e ri. Pas dështimit për arritjen e një marrëveshje me Dortmundin për Aubameyangin, Milan i ka bërë një ofertë edhe Monacos për kolumbianin Falcao.

Oferta e Milanit për Falcaon peshonte 30 milionë euro, ofertë kjo e refuzuar nga Monaco.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP