United me ofertë të “çmendur” për Gareth Balen

Manchester United nuk e kanë ndërmend të dorëzohen për Gareth Bale.

Anësori uellsian është rrugës për t’u rikthyer në Premierligë, ku kërkohet nga Manchester United.

‘The Sun’ shkruan se ‘Djajtë e Kuq’ do t’i ofrojnë deri në 110 milionë euro Real Madridin për Balen, 10 milionë më shumë se sa mbretërit i paguan Tottenhamit për kartonin e tij në vitin 2013.

Me një transferim 110 milionësh te Unitedi, Bale bëhet futbollisti i dytë më i shtrenjtë në histori.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP