Nuk doja të mendoja shumë për të

“Nuk doja të mendoja shumë për të. Dëshiroja ta kisha atë si një dhuratë të lezetshme dhe të papritur, e cila ka ardhur dhe do të shkojë prap – asgjë më shumë.

Erich Maria Remarque, shkrimtar gjerman.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP