UEFA: Faleminderit Shkup

Federata evropiane e futbollit (UEFA) me fjalë lavdëruese në kanalin e vet në Tuiter shprehi mahnitje nga organizimi. Ndeshja dhe gjithçka ishte paraparë në Arenën nacionale “Filipi i Dytë” u zhvillua pa vërejtje.

“Falemiderit Shkup. Nikoqir fantastik i Super Kupës 2017”, është shkruar në publikimin.

Edicioni i 42-të i Super Kupës u luajt mbrëmë në Shkup, ndërsa Real Madridi e mundi Mançester Junajtedin me rezultat 2:1.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP