Mbyllet pjesa e parë e takimit Real Madrid – Manchester United, ja statistikat (FOTO)

Skuadra e Real Madrid po avancon ndaj Manchester United, pas golit të Casemiros në minutën e 16 të takimit, përcjell sovrani.info

45 minutat e parë na dhuruan një ndeshje mjaft të taktizuar, e cila u zhvillua kryesisht në mesfushë ku pati duele të shumta.

Ja statistikat e pjesës së parë:

reaaaaaa

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP