Interi merr super-transferim nga Premierliga (FOTO)

Interi vazhdon të jetë aktiv në afatin kalimtar të futbollistëve.

Skuadra italiane është në kërkim të një mbrojtësi të majtë.

Zikaltërit po tentojnë ta transferojnë lojtarin e Tottenhamit, Danny Rose, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mirror”, italianët kanë bërë gati edhe ofertën zyrtare që do t’ia dërgojnë klubit anglez.

Thuhet që zikaltërit po tentojnë fillimisht akordin me futbollistin.

Për të po interesohet edhe Manchester United.

cats

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP