Futbollistët e Real Madridit arrijnë në Shkup (VIDEO)

Shkupi numëron orët nga Superkupa e UEFA-s e cila do të mbahet më 8 gusht në stadiumin “Arena Tekelom” në Parkun e Qytetit në Shkup, njofton Portalb.mk.

Në lidhje me këtë rast sot në aeroportin Aleksandri i Madh në Shkup kanë arritur lojtarët e Real Madridit, ndërkohë që priten të vijnë edhe të Mançester Junajtedit.

Dueli i Superkupës së UEFA-s do të përballë Real Madridin dhe Mançester Junajtedin.

Në lidhje me këtë ngjarje Ministria e Punëve të Brendshme dje njoftoi se nga sot, 7 gusht do të zhvillohet komunikacion i veçantë dhe regjim për këmbësoret në afërsi të stadiumit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP