“Dy dashni” publikohet nga Genta Ismajli (Video)

Sapo është publikuar projekti ‘Dy dashni’ nga Genta Ismajli, këngë kjo e paralajmëruar ditë më parë.

Edhe pse ishte paralajmëruar që kjo këngë të lansohej dje, kënga nuk është publikuar deri sot, shkruan Lajmi.net.

“Dy dashni” vjen e shoqëruar me videklip, ku sjell këngëtaren shumë atraktive dhe me shumë energji.

Bashkëpunëtorët e Gentës në këtë projekt janë: Alfred Sula, As Recording Studio, Muma, Max Production, e të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP