Premierë: “Stila” publikohet nga Majk (Video)

Reperi Majk sapo ka lansuar projektin e tij më të ri, të cilin e ka paralajmëruar ditë më parë.
“Stila” quhet projekti më i ri nga Majk, të cilin e solli pak kohë pas bashkëpunimit “High 4 Real” që kishte me anëtarët e Babastars, shkruan Lajmi.net.

Këtij projekti reperi ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin, tekstin dhe muzikën e të cilit e ka bërë vetë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re “Stila” nga Majk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP