Më 7, 8 dhe 9 gusht udhëtarët në aeroportin e Shkupit duhet të shkojnë katër orë më herët

Të gjithë udhëtarët të cilët kanë fluturime nga aeroporti i Shkupit “Aleksandri i Madh” më datën shtatë, tetë dhe nëntë gusht, duhet të arrijë në aeroport tre deri në katër orë më herët se koha e nisjes.

Siç informojnë nga TAV Maqedoni, kjo është për shkak të masave shtesë të sigurisë të cilat do të zbatohet në aeroport me rastin e mbajtjes së ndeshjes së UEFA Super Kupës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP