LG Q6 del në shitje më 2 gusht

I shpalosuri më herët gjatë muajit, Q6, telefoni i ri i LG-së, pritet që të lansohet këtë javë.

Pajisja do të dalë në shitje nga 2 gushti, me Korenë Jugore që do të jetë tregu i parë, përcjell Koha.net.

Telefoni do të jetë në dispozicion për rreth 375 dollarë.

Në Evropë, pajisja do të dalë në shitje në fund të muajit gusht.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP