Momenti i tërmetit të fuqishëm në Turqi (VIDEO)

Tërmeti i fuqishëm prej 6.7 ballësh sipas shkallës së Rihterit në Detin Egje u ka ndjerë edhe në Bodrum, ku ka pasur edhe cunam të vogël, njofton Portalb.mk.

Në video në një restorant shihet se duke festuar ditëlindjen për një moment festa u kthye në horor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP