Enis Bardhi debuton me gol për Levanten (Video)

Enis Bardhi nuk ka pritur shumë për të bërë dhe debutimin e tij të parë te ekipi i Levantes, edhe atë e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme, duke shënuar gol në fitoren e thellë 0:5 ndaj La Nucias.

Mesfushori shkupjan, që sapo është larguar nga kampionati hungarez për në La Ligën spanjolle, ka shënuar golin e katërt për ekipin e tij të ri, Levante. /Portalb.mk/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP