Fajt vjen me MARIJUANA (VIDEO)

Reperi kosovar Fajt, si duket nuk ka të ndalur këtë vit. Ai ka publikuar projektin e tij të radhës i cili pa dyshim që do të jetë hiti i ri i kësaj vere, përcjell Portalb.mk.

Kënga mban titullin “MARIJUANA” me muzikë dhe tekst nga vet Fajti, Mix & Master  nga  Bergin Demaj, ndërsa producent është Genc Prelvukaj.

Videoklipi është realizuar nga  Black Fish Entertainment dhe është një vidoklip tipik veror.

Ky është projekti i parë i Fajtit vetëm si artist për këtë vit, pas disa këngëve të publikuara në bashkëpunim me reperë të tjerë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP