Ekskluzive: Enis Bardhi kaloi testimet mjekësore te Levante (FOTO)

Më në fund si duket po realizohet transferimi i madh i futbollistit shkupjan, Enis Bardhi i cili po me sukses luajti për tri sezone te Ujpesti i Hungarisë.

Menaxheri i Bardhit, Meriton Berisha për Portalb.mk, ka konfirmuar se Enis Bardhi ka kaluar me sukses testimet mjekësore dhe pritet për pak orë të nëshkruaj edhe kontratë me Levanten, skuadër që sapo është rikthyer ne Primera Division.

Enis Bardhi gjatë kontrolleve mjekësore

Enis Bardhi gjatë kontrolleve mjekësore

Bardhi karrierën e tij futbollistike e kishte filluar te “Albarsa” e Shkupit, për të vzhduar në disa klube të Suedisë dhe më pas u transferua në Hungari. /PORTALB.mk

Enis Bardhi gjaë kontrolleve mjekësore 1 Enis Bardhi gjaë kontrolleve mjekësore 2

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP