Shkurte Fejza nxjerr në shitje albumin e ri (Foto/Video)

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza përveç angazhimeve të shumta në mbrëmje muzikore dhe dasma, ka sjellë albumin e ri.
Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Shkurta përmes rrjeteve sociale, duke njoftuar se albumi i saj i ri, i cili është live, ka dalë në shitje, shkruan Lajmi.net.

Po ashtu, një javë më parë këngëtarja kishte lansuar një projekt bashkëpunues me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën.

Është kënga “M’ka marrë malli…”, e cila është punuar nga kompozitori Edi Balili dhe kënduar nga Shkurta, Valbona dhe Arianiti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP