Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë.

Mediat gjermane raportojnë se brenda familjes pati një sherr. 52-vjeçari u largua për një moment, për tu rikthyer por këtë herë i armatosur duke qëlluar mbi gruan e tij 45-vjeçare dhe të dashurin e vajzës 40 vjeç.

Në vendngjarje shkuan menjëherë forcat e policisë, duke arrestuar 52-vjeçarin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Dyshohet se shkak i krimit në familje kanë qenë problemet familjare, megjithatë hetimet vijojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP