Moti sot në Maqedoni

Parashikimi i motit për sot do të jetë relativisht me diell dhe temeratura në rënie.

Temperaturat do të jenë më të freskëta se javën e kaluar dhe do të lëvizin nga 14 në mëngjes e deri më 32 gradë celsius gjatë ditës.
Indeksi UV do të jetë nga 8 deri 9 shkallë. Gjatë orëve të pasditës pritet të ketë shi por në zonat malore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP