Pas 137 viteve vetëm djem, familja befasohet me vajzën e parë

Pas 137 viteve të lindur vetëm djem në një familje Settle, lindja e vajzës së parë është bërë shkak për festë në të gjithë familjen.

Kelen dhe Will Settle nga Bluffton i Karolinës së Jugut të cilët tashmë kishin 3 djem, e edhe bebja tjetër pritej mashkull, por kur kanë zbuluar se është vajzë, ata janë befasuar jashtë mase, transmeton koha.net.

Ata vajzës së tyre i dhanë emrin, Carter.

Ndërsa një surprizë i priste ata, kur njëri nga bashkëpunëtorët e Willit i tha atij të dilte për një gjiro me makinë.

Ai nuk po mund t’i besonte syve, kur pa një tabelë shumë të madhe të i kishe uruar mirëseardhje çikës Carter: “Mirë se vjen në botë Carter Louise Settle”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP