Xhirim nga një balenë, e cila kënaqet në lojën me delfinat (video)

Në kanalin JuTjub janë paraqitur xhirime nga një dron, në të cilën një balenë luan me një tufë delfinash pranë bregut perëndimor të Australisë.

Videon e ka xhiruar Xhejms  Hadson, ndërsa pas publikimit në rrjetet sociale, për një kohë të shkurtër ka grumbulluar një milion shikime.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP