Kush janë 20 smartfonët më të mirë në botë? Ja renditja

Ueb faqja teknologjike ‘tech insider’ ka zgjedhur 20 smartfonët më të mirë në botë.

Duke marr parasysh çmimin, dizajnin, karakteristikat, ekosistemin e smartfonëve, ata kanë zgjedhur 20 më të mirët.

Këta janë 20 smartfonët që sipas tyre janë më të mirët në botë:

20. BlackBerry Classic

19. BlackBerry KeyOne

18. Samsung Galaxy Note 5

17. ZTE Axon 7

16. Moto G5 Plus

15. HTC 10

14. Moto Z

13. Huawei Mate 9

12. iPhone SE

11. iPhone 6S

10. iPhone 6S Plus

9. HTC U11

8. LG G6

7. OnePlus 5

6. Galaxy S8

5. Galaxy S8+

4. iPhone 7

3. iPhone 7 Plus

2. Google Pixel XL

1. Google Pixel.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP