Ja si duket Big Mama pa 30 kilogramë (Video)

Këngëtarja nga Maqedonia, e njohur si Big Mama ka qenë shumë e përfolur këtë vit si për peshën e saj ashtu edhe për jetën private. Big Mama ka kryer një operacion në Turqi për zvogëlimin e lukthit dhe për pesë muaj ka arritur që t’i largojë 30 kilogramë.

Tash pas operacionit Big Mama tregoi se po ndihet shumë mirë, shumë më lehtë, ndërsa tha se është pishman pse nuk e ka kryer operacionin më herët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP