Hidhet nga dritarja për t’i shpëtuar gruas së të dashurit, vdes në telat e korentit (VIDEO)

Ajo që do të shihni në video është një grua, e cila mbeti e varur në telat e energjisë elektrike pasi u hodh nga dritarja e shtëpisë të të dashurit të saj. Ajo e kishte bërë një veprim të tillë për t’i shpëtuar një kontakti të mundshëm me gruan e burrit me të cilin ajo kishte një lidhje, e cila ishte kthyer në shtëpi më herët se zakonisht.

Video mendohet të jetë filmuar në Kinë ku shfaqen edhe disa njerëz të cilët regjistrojnë momentin.

Më pas, një shkallë vendoset në mur në përpjekje për ta ulur gruan poshtë, e cila mendohet se ka vdekur, pasi edhe në pamje ajo nuk lëviz. Video është postuar në faqen LiveLeak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP