Tërmet në Maqedoni

Një dridhje tërmeti në ora 13.18 ka përshkuar Shkupin e Maqedonisë.

Sipas informatave të para, epiqendra ka qenë në fshatin Kosel të Ohrit. Thellësia 10 kilometra. Intenstiteti 5 shkallë Rihter, njofton Portalb.mk.

termetiw

Tërmeti vjen pas serisë së tërmeteve që kanë ndodhur në Ohër ditëve të fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP