Përforcimi i ri në Juventus merr fanellën me numrin 10 (FOTO)

Federico Bernardeschi do të transferohet në Juventus, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Mesfushori ofanziv i Fiorentinës ka zgjuar interesim nga kampioni i Serie A.

Mediat italiane raportojnë se “Bianconerët” do të paguajnë rreth 40 milionë euro për transferimin e tij nga rivali “Viola”, përcjell Lajmi.net.

Por, Bernardeschin në Juventus e pret edhe fanella e famshme me numrin 10.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP