Ngjarje e rëndë në Shkup, gjyshi vret nipin dhe më pas vetëvritet

Sot rreth orës 12 40 minuta ne Butel ne rrugën Ho Shi Min, 84-veçari me inicialet P. T. ka vrarë nipin e tij dhe më pas është vetëvrarë, ndërsa ka plagosur rëndë gruan dhe vajzën, të cilat janë në gjendje të rëndë. Njofton per Alsat zëdhënsia e SPB-së Shkup, Liza Bendevska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP