Pamjet më të rënda që keni parë nga dridhjet e tokës (Video)

Janë pamjet më të rënda të regjistruara që paraqesin pasojat e dridhjeve të tokës, shkruan Lajmi.net.

Kanë ndodhur papritur, prandaj edhe njerëzit janë munduar në çdo formë të shpëtojnë jetën e tyre.

Duke filluar nga marketet, që gjithçka është rrënuar, deri tek pishinat, ku uji është ngritur lart, sa djathtas majtas, njerëzit janë rrëzuar në tokë, kanë tentuar të mbahen për ndonjë hekur, ose kanë ikur.

Shikojeni videon më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP