Modele klasike të rafteve për libra (Foto)

Varet gjithçka nga dëshira juaj për formë dhe ngjyrë, ndërkaq këto modele klasike të rafteve për libra janë përdorur qysh para shumë dekadash.

Shikoni fotot më poshtë dhe do të shihni disa prej këtyre modeleve, e pse të mos merrni në shtëpinë tuaj një të tillë, për të vendosur librat tuaja?

Related image

Related image

Related image

Related image

Related image

Image result for classic bookshelf

Related image

Related image

Related image

Related image

Image result for classic bookshelf

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP