Foto e rrallë! “Fisnikët” ribashkohen në të njëjtin vend pas 37 viteve (Foto)

Grupi Fisnikët është njëri ndër grupet muzikore që i ka rezistuar kohës dhe këngët e këtij grupi edhe sot mbesin hite.
Ata kanë bërë shumë vite në skenë, por krejt çfarë ka ndryshuar në këto vite është mosha, shkruan Lajmi.net.

Është Agim Gërguri nga Fisnikët, ai i cili publikoi një foto në rrjetin social Facebook, me të cilën tregoi se grupi është ribashkuar në të njëjtin vend, duke pozuar njësoi si atëherë.

“Fisniket mas 37 vjete, ne te njëjtin vend, para ateleut ku dikur i benim ushtrimet” ka shkruar Agimi në Facebook. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP