“Nuk ka dashni” ndërmjet Gencit dhe Gretës (VIDEO)

“Nuk ka dashni” është kënga më e re e cila erdhi si bashkëpunim i Genc Prelvukajt dhe Greta Koçit.

Kënga është prodhim i “United Records” me tekst të Genc Prelvukajt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP