Vjen “Simpatia” në versionin e Lumi B me Dhurata Dora (VIDEO)

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Dhurata Dora dhe Lumi B, njofton Klan Kosova.

Kënga është “Remake” i “Simpatia” të cilën e këndojnë Edona Llalloshi dhe Memli Krasniqi.

Teksti është shkruar nga reperi teksa për klipin është përkujdesur produksioni Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP