Publikohet videoja e Elvanës dhe David Guettas gjatë realizimit të këngës (Video)

Elvana Gjata para tre ditësh ka publikuar këngën ‘Forever is over’ këngë kjo me shtrirje ndërkombëtare e që u pëlqye shumë, shkruan Lajmi.net.

Për këtë periudhë kaq të shkurtë kohore, ky projekt kaloi 1 milionëshin e parë në Youtube.

E ndërsa tani, në llogarinë e saj në Instagram, Elvana ka hedhur dy video ku shihen prapaskenat e incizimit të kësaj kënge.

London-LA-Barcelona #foreverisover

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP